+38 (097) 225 79 64   +38 (050) 138 20 81    +38 (044) 332 89 02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_кола.jpg

Внутрішня декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка це спосіб створення на стіні різних фактур та відтінків. Різноманітність матеріалів та варіантів виконання просто вражає. Якщо ви вирішили оздобити своє житло декоративною штукатуркою, це зробить ваші стіни унікальними в прямому сенсі цього слова. На що потрібно звернути увагу при виборі декоративної штукатурки? В першу чергу, потрібно знайти хорошого майстра цієї справи, адже результат буде напряму залежати від його досвіду та кваліфікації. Такий варіант оздоблення стін приміщення має масу переваг. Поверхні стійкі до стирання, можуть піддаватись миттю, екологічні та довго не потребують ремонту. Видів декоративних штукатурок як і їх ціновий діапазон дуже широкий. Можна тільки приблизно їх узагальнити  в залежності від матеріалів та способів нанесення:

-          Фактурна декоративна штукатурка. Може виконуватись різноманітними матеріалами як на гіпсовій так і акриловій основі. Основне завдпння такої штукатурки, є створення на стіні певної хаотичної фактури. Поверхня може забарвлюватись в один чи декілька кольорів.

Фактура валиком

Фактурна штукатурка

  Мозаїчна штукатурка. Виготовляється з різнокольорової крихти та акрилового в’яжучого.

Мозаичная штукатурка

-          Флокова штукатурка. Наноситься на стіну в декілька етапів. Спочатку поверхню обробляють клеючою речовиною з повільним висиханням, частіше за все на акриловій основі. Далі наносять флок (з нім. «хлопья») – це різноманітні частинки матеріалів у формі пластинок. Потім покривають акриловим лаком. Такий декоративний шар також має назву "рідкі шпалери". В якості наповнювачів використовують різноманітні матеріали, а для надання блиску додають вермікуліт.

Флокове покриття

-          Штукатурка графіто. Спосіб надати поверхні трьохвимірних форм каменю, дерева, цегли та ін. Для роботи використовуються спеціальні форми, які і будуть створювати рельєфність. Також відома ще одна назва такої штукатурки - сграфіто. Це нанесення декількох шарів різного кольору з подальшим продрапуванням структури. Об’єднує цих два способи те, що в результаті отримуємо трьохвимірний рельєфний малюнок.

графито

-          Венеціанська штукатурка. Найдавніший та найпоширеніший спосіб оздоблення стін будинку. Свою назву отримала через своє італійське коріння. До сьогодні днів, саме італійські виробники пропонують ринку чи не найякісніші натуральні декоративні штукатурки. Венеціанська штукатурка створює в приміщенні атмосферу вишуканості, смаку та аристократичного убранства. Такою штукатуркою оздоблювали стіни ще давні римляни, а готовили її на основі вапна та мармурової пудри. В результаті на стіні можна зімітувати натуральний шліфований камінь. Обов’язковим є воскування поверхні такої штукатурки для надання блиску. Спосіб нанесення венеціанської штурки породив цілий ряд декоративних технік та видів оздоблення як:  

марморин

марморин

 

травертин

травертин

 

отточенто

отточенто

сахара

Сахара

бетон

Штукатурка под бетон

метал

Штукатурка под металл

 

марморин, травертин, отточенто, сахара, імітація бетону, імітація металу та багато інших. В наш час венеціанську штукатурку та її різновиди виготовляють на основі акрилового в’яжучого, що забезпечує хорошу еластичність та широке різноманіття віддінків. Такий матеріал зручний в роботі, а так як кінцевий результат в найбільшій мірі залежить від майстерності виконавця, тому зручність та легкість матеріалу в роботі чи не найголовніший фактор. Декоративні штукатурки для імітації металу виготовляються на основі епоксидної смоли та мають два компоненти в якості бази.

Наноситься декоративна штукатурка тільки на добре підготовлені поверхні. Вони мають бути рівними та міцними. Для ґрунтування поверхні найкраще підійдуть кварцеві ґрунтовки з мілким розміром зерна.  

Консультация технического специалиста + 38 (067) 348 55 92
НПП "Укрвермикулит" Copyright © 2020. Все права защищены