+38 (097) 225 79 64   +38 (050) 138 20 81    +38 (044) 332 89 02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_стен.png

Для чого ще потрібна штукатурка?

Для шумопоглинання краще використовувати легкі пористі штукатурки. За допомогою таких матеріалів можна занчно покращити рівень акустичного комфорту в приміщенні. Пористі матеріали мають високий показник шумопоглинання.

Захист від радіаційного випромінювання

Спеціальні баритові штукатурки служать для захисту від рентгенівського випромінювання.  В своєму складі містять солі барію – пісок, що виступає наповнювачем. Рентгенівське випромінювання гаситься такою штукатуркою. Знайшли своє застосування в опорядженні рентгенівських кабінетів та інших об’єктів з підвищеними радіаційними ризиками.

Баритова штукатурка

Гідроізоляція

Гідроізоляційні будівельні суміші використовуються в місцях з підвищеною вологістю. Цементні гідроізоляційні суміші наносяться декількома шарами та можуть витримувати тиски водяного стовпа до 20м. Містять в складі чимало модифікуючи компонентів, що надають можливість протистояти волозі. Така штукатурка буде найдоречнішою у вологих підвальних приміщеннях і т.п.

Підвищення вогнестійкості

В основі більшості штукатурок лежать негорючі мінеральні матеріали, але для підвищення межі вогнестійкості різних конструкцій використовують спеціальні вогнестійкі суміші. Вони розділяються на п’ять класів в залежності від часу, який можуть витримувати при температурі відкритого полум’я до 500С. Дуже часто нанесення таких сумішей вимагає підготовки поверхні спеціальними ґрунтовками. 

Санувальна штукатурка

Стіни більшості архітектурних пам’яток страждають від нармірної вологості та висолів, що з’являються на поверхні. В таких випадках при реставраційних роботах використовують високопористу штукатурку. Такі матеріали здатні висушувати стіну при надмірній вологості та рівномірно вбирати в себе всі солі, що проступають на поверхню стіни. Далі за допомогою капілярного переносу надлишкова вологість переноситься через шар санувальної штукатурки на зовні. Для цього, така штукатурка має характеризуватись високою пористістю. Спеціалісти рекомендують в якості санувальної штукатурки використовувати суміші на основі цементу, вапна, піску та перліту.

Перед нанесенням санувальної штукатурки потрібно приділити чималу увагу стану поверхні стіни. Видаляють весь пил, фарбу, масла, солі та інші забруднення. Санувальна штукатурка складається з трьох шарів:

-          Контактного, його ще називають набриском - Bauwer Basis.

-          Соленакопичувального. Саме в цьому шарі відбувається накопиченя надлишкової вологи та розчинених солей.

-          Випаровувального. Через нього відбувається випаровування надлишкової вологи.

Фінішне оздоблення чи фарбування такої штукатурки повинне виконуватись тільки паропроникними матеріалами.

Консультация технического специалиста + 38 (067) 348 55 92
НПП "Укрвермикулит" Copyright © 2020. Все права защищены